Znany aktor ma kłopoty. Mocne zarzuty byłej partnerki


Znany aktor ma kłopoty. Mocne zarzuty byłej partnerki
Amerykański aktor znany z serii filmów “Transformers” ma poważne kłopoty. Shia LaBeouf, bo o nim mowa, został oskarżony przez swoją byłą partnerkę, brytyjską piosenkarkę FKA Twigs, o …


Johnny Depp przegrał proces o zniesławienie. Fani murem za …
Johnny Depp przegrał proces, w którym oskarżył magazyn ‘The Sun’ o zniesławienie, co oznacza, że uznaje się go winnym stosowania przemocy wobec byłej partnerki, Amber Heard. Fani jednak …


Nicholas Cage oskarżony o pobicie byłej partnerki? Portal …
Teraz jednak aktor może mieć naprawdę poważne kłopoty. Według jednego z amerykańskich portali Cage został oskarżony o pobicie swojej byłej partnerki, Vicky Park.


TVP: Aktor ”Klanu” porzucił żonę dla młodszej kochanki …
Jacek Borkowski miał posunąć się do drastycznych środków wobec byłej żony. Po 20 latach mężczyzna związał się z kolejną partnerką i zależało mu a tym, by Katarzyna Borkowska opuściła posiadłość. Według portalu pomponik.pl aktor posunął się do drastycznych środków, by tylko pozbyć się byłej żony. Borkowski miał odciąć w domu prąd i gaz.


Piotr Machalica poślubił młodszą o 21 lat partnerkę! Na …
Piotr Machalica poślubił młodszą o 21 lat partnerkę. Na ślub nie zaprosił byłej partnerki Wiele lat temu związek Edyty Olszówki i Piotra Machalicy wstrząsnął polskim show-biznesem i …


Znany aktor i konferansjer skazany za molestowanie syna …
Sobczuk w śledztwie nie przyznał się do winy, uznał zarzuty za absurdalne i nazwał je elementem zemsty ze strony byłej partnerki, matki dziecka.


Gwiazdor “Barw szczęścia” usłyszał zarzuty. Grożą mu nawet …
Jeden z gwiazd serialu “Barwy szczęścia” usłyszy zarzuty posiadania narkotyków. Grożą mu nawet 3 lata więzienia. Sprawa związana jest z aferą “dilera gwiazd”.


Bogusław Sobczuk – Wikipedia, wolna encyklopedia
Podczas śledztwa nie przyznał się do winy, uznał zarzuty za absurdalne i nazwał je elementem zemsty ze strony byłej partnerki. W 2008 Sąd Apelacyjny uchylił w całości wyrok skazujący i, ze względu na szereg nieprawidłowości w prowadzonym postępowaniu, skierował sprawę do ponownego rozpatrzenia [3] .


Nie żyje Dariusz Gnatowski. Aktor znany ze “Świata według …
Nie żyje Dariusz Gnatowski – znany aktor filmowy i teatralny. Zmarł we wtorek w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Informację o jego śmierci jako pierwsze podało RMF FM. Stacja podała, że aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową.


Kardynał Dziwisz. Kolejne mocne zarzuty – o2 – Serce Internetu
Kolejne mocne zarzuty. 5. 5. … kiedy znamy złowrogie skutki tego błędu, wydaje mi się, że nie ma lepszego środka, jak pozwolić im, by popadli w upodlenie i ustanowić na koszt rządu szkoły dla chłopów, gdzie będą mogli uczyć się moralności, rolnictwa, zawodów i rzemiosł. … Ojciec Dyrektor ma duże kłopot… Odkrycie nie z …
Autel TPMS sensor