Wrocławianie ruszyli do kina. Prawie 200 osób na pierwszych po koronawirusowej przerwie seansach w DCF


Wrocławianie ruszyli do kina. Prawie 200 osób na
DCF otwarty po przerwie spowodowanej koronawirusem. Wrocławianie ruszyli do kina. Prawie 200 osób na pierwszych po koronawirusowej przerwie seansach w DCF


10 wrocławian znanych na świecie | www.wroclaw.pl
Olga Tokarczuk. 10 grudnia 2019 r. Olga Tokarczuk w Sztokholmie odebrała Nagrodę Nobla w dziedzinie literatury za 2018 r. Mieszkająca we Wrocławiu i pomieszkująca w Kotlinie Kłodzkiej Olga Tokarczuk jest znana i ceniona na całym świecie.Jej powieści zostały dotąd przetłumaczone na trzydzieści języków.


Kino Pod Baranami – najlepsze kino w Europie
Kino Pod Baranami zostało uhonorowane już po raz czwarty certyfikatem „Miejsce przyjazne seniorom” w akcji organizowanej w 2014 roku przez Miasto Kraków i Województwo Małopolskie. Celem akcji jest promowanie miejsc przyjaznych Seniorom na terenie Krakowa.


300 osób przyszło po darmową poradę – FAKT24.PL
Dzień Otwarty Notariatu przyciągnął do budynku Starej Giełdy rzesze wrocławian. Z darmowej porady skorzystało ponad 300 osób. Tematem przewodnim tegorocznej edycji, skierowanej przede …


Pytania i odpowiedzi – Koronawirus: informacje i zalecenia …
Szanowni Państwo! Niecodzienna sytuacja związana z epidemią nasuwa nam wszystkim wiele pytań – jak funkcjonuje transport publiczny, do kiedy są kontrole na granicy, komu przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy na dziecko. Odpowiedzi na te i inne pytania zbieramy w jednym miejscu, a zakładka jest na bieżąco aktualizowana. Pytania są podzielone tematycznie, a interesujące nas


Historyczne Kina W Breslau I Kina We Wrocławiu W 2019 …
Po 1955 roku przemianowano je na kino Pokój i pod tą nazwą działało do 1982 roku. Budynek stał pusty do 1999 roku kiedy to został wyburzony. Było to jedno z najdłużej działających wrocławskich kin. Kino Palast-Theater, Kino Warszawa i DCF. Z pewnością kino w tym miejscu jest jednym z najdłużej istniejących.


Wrocławskie kina, Wrocław – polska-org.pl
Kina bez drzwi, z krzesełkami dla dwóch tysięcy osób czy z maratonem filmów grozy jeszcze przed erą multipleksów – oto historia filmowego Wrocławia, opowiedziana na czterdzieści złotych ekranów.


Kina mogą się otworzyć, ale na multipleksy jeszcze …
Kino w Klubie Żak w Gdańsku, jednym z najstarszych ośrodków kultury w Polsce (placówka powstała w 1957 r. jako Klub Studentów Wybrzeża Żak – PAP) ponownie otworzy się 10 czerwca.


Wrocław: Sex na każdym kroku (TYLKO DLA DOROSŁYCH …
Nagie tancerki w witrynie lokalu, dziewczęta z różowymi parasolkami zachęcające do zabawy, kluby go go w samym centrum miasta. Nocne życie Wrocławia przesycone jest seksem i erotyką. Zobaczcie zdjęcia. UWAGA! TYLKO DLA DOROSŁYCH.


Przyjaciele 40+ idą w miasto | www.wroclaw.pl
Podobnie jak oszczędne cenowo menu: tatar po 8, żurek po 8, śledzik po 8… Jednym słowem, wszystko do jedzenia po 8 złotych. Popić można zaś za cztery – wino, piwo i za pięć whisky albo rum. I muzyka w pasującym do reszty klimacie, czyli między innymi standardy z czasów amerykańskiej prohibicji.
Topdon Car Battery Tester