‘Sizi yalnız bırakmayacağız’ demişti… Öğrencileri, Feyzi Erçin’i mutluluktan ağlattı


‘Sizi Yalnız Bırakmayacağız’ DemiştiÖğrencileri, Feyzi
…gözaltına alınan öğrencilere adliyede, ‘Sizi yalnız bırakmayacağız’ diyerek destek veren Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Feyzi Erçin’i, öğrencileri mutluluktan ağlattı.


Sizi Yalnız BırakmayacağızDemişti; Öğretim Üyesi Erçin…
Feyzi Erçin, dün gözaltına alındıktan sonra Erçin, dün gece saatlerinde adliyede, mahkemeye sevk edilen öğrencilere seslenerek “Sizi yalnız bırakmayacağızdemişti.


twitter.com/burcuas/status/1357277691544764417
Öğrencileri, Feyzi Erçin’i mutluluktan ağlatırkenpic.twitter.com/Nv49AKV5Vf. Feyzi Erçin, öğrencilerine seslendi: Sizi yalnız bırakmayacağız. https…


Sizi Yalnız Bırakmayacağız – Ekşi Sözlük
sizi yalnız bırakmayacağız. şükela: tümü | bugün. boğaziçi üniversitesi akademisyenlerinden av. feyzi erçin, tarafından mahkeme öncesinde öğrencilerine…


Komşumun Oğlu Beni Baştan Çıkardı.
Ben de bir gün bile olsa ona karşı saygısız olmadım, yanlış davranmadım.. Ev için bıraktığı parayı çarçur etmeden dişimizden artırıp bir ev sahibi olmak için birikimler yaptım..


Kaynanamı Karım Sandım Siktim. Kaynanam… | Facebook
Bir gün hanım ve ben bir de küçük kızım Kaynana gile… oturdu, sonra kızına ay bu gece öyle güzel uyudum, öyle güzel rüyalar gördüm ki anlatamam, biri beni uçurdu sanki deyince hepimiz gülüştük.


Dayısı Evde Yokken Yengesini Ziyarete Giden İnsan #44626 – Uludağ…
a101 de yapılan müthiş şaka.


Feyzi Erçin
ANASAYFA. PORTFOLYO. HAKKINDA. GEZİLER. İLETİŞİM.


Ferhat Göçer – Seni Ben İçime Öyle Beklemişim ki – YouTube


Ters İlişkiye Girmenin Kolay Yolları : Yüksek Topuklar
Eşiniz ve siz, ters ilişki deneyimi yaşamaya karar vermişseniz, bu özel durumu acı çekmeden de yaşayabilirsiniz. Yalnız, en başından uyaralım: iki taraf da ters ilişkiyi istemelidir.


Zaman Şiiri – Mehmet Akif İnan
Gel denize yaslan yalnız denize Sırrını denizler taşır insanın. Zaman bir hızdir ve yıldızdır akan Esneyen günler ve gece üstünden. Istırap varoluş şartımız oldu Esef etme yasım karaymış diye.


Türkçe Altyazılı – Annesini Kurtarmak İçin Babasına Veriyor
…Sikip yatağa gömeceğim evli dul bekar ve olgun bayanlar arasın ister özelden arayın yada çağrı veya mesaj atın ben sizi ararım 0542 669 22 70.


16 Yaşındaydım ve Ağır Abazaydım ~ Deepweb,2018, İlluminati, Korku…
gattuso olur mu” diyor. siktir git diyorum. size sınıfın 2 kevaşesinden bahsedeyim biraz. neden kabul ettim bilmiyorum hayatımda ilk kez biri sormuştu zaten. iyi dedim yalnız olmam hem.


Şiir, Sadece: 2011-03-06 | Gazel I
5. Gönül, aşk içinde yalnız ben kendimden geçtim deme. Ey gafil! anlamında kullanılmış olup ihâm-ı tenasüp sanatı yapılmıştır. 2. Âlemin yükseği, alçağı (gök ve yer) senin varlığının feyzine şahittir.


Nazım Hikmet Ran’ın Şiir Ve Sözleri Sayfa-137
Bakmayın siz benim kuru bir yaprak gibi sallandığıma… Yaşananların hatırı hep saklı kalır, Hatırları sorulur, selamları hep alınır Sildiklerim vardır bir de, Onlar yanlışlarım ve pişmanlıklarımdır..


Murathan Mungan – Vikisöz
Yalnız biri olsun isterken, ‘yalnız biri’ oldum istemeden. Dilini çözemediğim ihanet, gel bir daha bende dene kendini, ne sen öldürebiliyorsun beni bu cenkte, ne ben yenebiliyorum seni…


Siz de Aynı Hataları Yapmayın Diye Anlatıyorum! – onedio.com
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.


Terkib-i Bend IV ~ Ziya Paşa
Bu bilmecenin sırrını hiç kimse çözemedi, Bu dünyadan binlerce faziletli kişi ve bilgin geçti [de]. Kıl san’at-ı üstâdı tahayyürle temâşâ, Dem urma, eğer ârif isen çûn ü çirâdan.


CÜMLENİN ÖGELERİ TEST 2 – Edebiyat Meraklılarının Sitesi
D) Siz olağanüstü bir gayret sarfedip, çevrenizdeki başarılı insanları örnek alarak kendinizi yetiştiriniz. D) Sanatçı dostlarım beni bu kötü günümde de yalnız bırakmadı.


Ağlatmayacaktın Yola Baktırmayacaktın | Divan-ı Aşk
Ağlatmayacaktın yola baktırmayacaktın Ol va’de-i tekrâr-be-tekrârı unutma. Eylül 20, 2013 @ 1:59 pm. Unutma New York’a giden aşık-ı dilzârı unutma Çoktan beri gurbette kalan yârı unutma.


Ümit Yaşar Oğuzcan – İki Kişiye Bir Dünya Şiiri
Yüzsüzlügün bu kadarina pes dogrusu Haydi biraz egin basinizi Bizden af dileyin Kederimizi anlayin artik Saygi gösterin sevgimize Belki sizi affedebiliriz Ne de olsa insaniz biz de Bir zayif tarafimiz vardir.


Dostoyevski’den 100 Söz: İnsana Özgü Bir Yeteneksizliktir…
Bazı insanlar gülüşleriyle kendilerini büsbütün ele verirler, siz de onun bütün iç yüzünü bir anda anlayıverirsiniz. Yalnız çocuklar kusursuz bir gülüşle gülmesini bilirler.


Feryad-ı İsyanım (Kayıp Destanı) – Feryad-ı İsyanım (Kayıp Destanı)…
Yokluğuna dayanamam ahım arş-ı boyladı Gölgeni nil’de görmüşler piramitler söyledi Hele bir bak şu sevdaya kimler yanmış ben gibi Dediği üzre Yunus’un gör beni aşk neyledi.


Nazım Hikmetten Anlamlı Sözler… “Gitmek “Sadece Bir Eylemdir.
Benim keIime hazinem çok geniştir, derdim. Senin bir keIimene yetemedim; git, ne demekti sevgiIim? GeIinIer aynada saçını tarar, aynanın içinde birini arar. EIbet böyIe sizi de aradıIar.


Mehmed Akif Ersoy / Dili Yok Kalbimin…
Şiir için “göz yaşı” derler;onu bilmem,yalnız, Aczimin giryesidir bence bütün âsârım! Ağlarım,ağlatamam;hissederim,söyleyemem; Dili yok kalbimin,ondan ne kadar bizârım!


Memleket Meselesi Sözleri – Ahmet Şafak
*şiir* Bu kadar severken memleketi Belki de aşkın lezzetini kaçırdım… Olsun. Hüzün fırtınası hayatımda Yaşamasam da tutkulu sevda, ölümsüz aşkların bekçisi oldum ya…


Bizim Kimseye Gönül Borcumuz Yok. Yaşadığımız Her Mutluluğun…
Yalnız kalp Belki Şair olmayacağım Ama yaşadığım en güzel şiir sen olacaksın… Yalnız kalp Bazen söylediklerini anlayan birine değil söyleyemediklerini anlayan birine ihtiyaç duyar insan…


Özdemir Asaf | Bir Blog’dan Daha Fazlası
* * * * * Ne an yaklaştımsa ittiniz ve ne zaman geldimse gittiniz. Siz; hep büyük ve önce idiniz, gerçekten öyle oldu, önce siz bittiniz… * … * ‘Off dudağım acıyor’ dediğimde, ‘Öpeyim de geçsin’ diyen sevgili.


30 Yazardan Mutluluk Üzerine | www.sabitfikir.com
Ayn Rand: “Kendinize değer vermeyi öğrenin; ki bu, mutluluk için mücadele etmek de demektir.” Mutluluk, sizin için yazılmış bir mektup, bir hediye paketidir. Mutluluk, bazen yalnız kalmaktır.