Restoranda başlayan tartışma kanlı bitti


Samanyolu Haber: Restoranda Başlayan Tartışma Kanlı Bitti
Tekirdağ’ın İpsala ilçesinde iki kişi arasında başlayan tartışma 1 kişinin ölümü, 1 kişinin de yaralanması ile sonuçlandı. Bir restoranda gece saat 03.00 sıralarında Ercümen Darcan (28) ile Ramazan S. (19)…


Restoranda Başlayan Tartışma Kanlı Bitti – Edirne
Tekirdağ’ın İpsala ilçesinde iki kişi arasında başlayan tartışma 1 kişinin ölümü, 1 kişinin de yaralanması ile sonuçlandı.


‘CZN Burak’ın Çalışanlarının Arasındaki Tartışma Kanlı Bitti
Bu isteğin ardından sözlü tartışma yaşandı. Zekeriya H., daha sonra Mehmet G.’ye dışarıda buluşmayı teklif etti. Buluşma kanlı bitti! Sözcü’den Can Özçelik’in haberine göre, restoranın yakınında…


Restoranda İki Müşterinin Kavgası Kanlı Bitti – Son Dakika Haberler
Alınan bilgiye göre, Çavuşlar Mahallesi’nde içkili bir restoranda eğlenen Ali K. ile Ahmet Köklü arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı.


Restaurantta Tartışma Kanlı Bitti! – Bolununsesi Gazetesi
Restaurantta tartışma kanlı bitti! 3 Temmuz 2006. Gölköy Kavşağı’nda bulunan Divane Restoran’da kapalı olmasına rağmen saat 02.00 sularında başlayan tartışma, bir kişinin bıçaklanmasıyla son buldu.


Restoranda İki Müşterinin Kavgası Kanlı Bitti | NTV
Haberler. Türkiye Haberleri. Restoranda iki müşterinin kavgası kanlı bitti. Mahallesi’nde içkili bir restoranda eğlenen Ali K. ile Ahmet Köklü arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı.


Eğlence Mekanında Başlayan Tartışma Kanlı Bitti
Bursa’da bir eğlence mekanında başlayan sözlü tartışmanın büyümesi üzerine silahlar çekildi. Olayda, biri ağır 2 kişi yaralandı. Olay, Bursa’nın İznik ilçesinde bir eğlence mekanında meydana geldi.


Ensonhaber.com: Sosyal Medyada Başlayan Tartışma Kanlı Bitti
Tartışmanın büyümesi üzerine Abacı, Karaçalı’nın evinin önüne gitti. Burada da devam eden tartışma kavgaya dönüşünce Recep Abacı tabanca ile Süleyman Karaçalı’ya ateş etti.


CNN Türk: Restoranda Alacak Verecek Kavgası Kanlı Bitti – Son…
Tartışma büyüyünce iki taraf da silahlarını çıkararak ateşledi. Haberler > Türkiye Haberleri > Restoranda alacak verecek kavgası kanlı bitti.


Tartışma Kanlı Bitti
Tartışma kanlı bitti. Antalya Kaleiçi’nde restoranı bulunan Yakup İ., ‘kadın müşterilere’ baktığı iddiasıyla kendisine saldıran yan taraftaki restoranın çalışanlarından birini bıçaklayarak öldürdü.
OBD2 Diagnostic Tool