Posłanka i senator interweniują w sprawie uzdrowisk


Senator – Wikipedia, wolna encyklopedia
Na posiedzeniach plenarnych senator może zabrać głos w omawianej przez Senat sprawie, zgłaszać wnioski do dyskutowanej przez Senat ustawy i uchwały (proponować jej odrzucenie, przyjęcie bez poprawek albo wnosić do jej tekstu poprawki), zgłaszać tzw. wnioski formalne (np. ogłoszenie przerwy, ograniczenie czasu przemówień) oraz …


Senatorowie VIII kadencji Senatu Rzeczypospolitej Polskiej …
Senatorowie VIII kadencji Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zostali wyłonieni podczas wyborów parlamentarnych 9 października 2011 i w wyborach uzupełniających. Senatorowie złożyli ślubowanie na pierwszym posiedzeniu Senatu VIII kadencji wyznaczonym na 8 listopada 2011, ich kadencja upłynęła w przeddzień pierwszego posiedzenia następnego Sejmu, tj. 11 listopada 2015.


Lisewo Malborskie. Most na Wiśle obiektem zainteresowania …
Dwie interpelacje poselskie i pismo do pomorskiego konserwatora zabytków – to działania podjęte przez posłankę PO Agnieszkę Pomaską w sprawie Mostu Tczewskiego. W działania na rzecz zabytku zaangażował się również senator Ryszard Świlski.


Posłanka PO interweniuje u premiera ws. cudzoziemców – Wrocław
W opinii Augustynowskiej problem pojawia się, gdy do urzędu przyjdzie osoba niepełnosprawna, nie zastanie ochroniarza i musi szukać innego po całym gmachu. Posłanka PO zaznacza też, że w tej sprawie interweniowała już 19 grudnia 2017 roku u wojewody dolnośląskiego, ale przez miesiąc nie otrzymała odpowiedzi.


Poseł – Wikipedia, wolna encyklopedia
W nadzwyczajnych sytuacjach, jak obrona konieczna czy stan wyższej konieczności, wolno podejmować wobec posła czynności niecierpiące zwłoki polegające na ograniczeniu jego wolności osobistej. W razie zatrzymania posła, należy niezwłocznie o tym fakcie powiadomić Marszałka Sejmu, który może nakazać natychmiastowe uwolnienie posła.


Parlamentarzyści interweniują w sprawie śmieci …
Parlamentarzyści interweniują w sprawie śmieci podrzuconych w Polanowicach i Bronisławiu … poseł Magdalena Łośko i senator Krzysztof Brejza. … co mówiła posłanka PiS. Jakie są za i …


Parlamentarzyści interweniują w sprawie ciepła – Elbląg
Parlamentarzyści interweniują w sprawie ciepła Senator Jerzy Wcisła i posłanka Elżbieta Gelert występują z interpelacjami do ministra aktywów państwowych w sprawie sytuacji z elbląskim ciepłem i zamieszania w negocjacjach między Energą …


Koronawirus. Posłowie Lewicy interweniowali w sprawie
Posłowie partii Razem interweniowali u burmistrz Ochoty w sprawie zaniedbań w Domu Pomocy Społecznej dla kombatantów przy ul. Dickensa. W ubiegłym tygodniu trafiła tam kobieta z koronawirusem.


Mięso drogie jak nigdy. Prezydent Włocławka i posłanka
Prezydent Włocławka i posłanka interweniują. … Interwencje w tej sprawie podjęli posłanka Anna Gembicka i prezydent Włocławka Marek Wojtkowski. Jak informują internauci, w niektórych sklepach filet z piersi kurczaka kosztuje nawet 30 złotych za kilogram. To ponad dwa razy więcej niż do tej pory.


Co dalej z Uzdrowiskiem Świnoujście? Radni podzieleni …
Ewa Żmuda-Trzebiatowska przyznaje, że nie wie, jak w tej sytuacji ma odbierać wspólne akcje PiS i SLD w Świnoujściu w sprawie obrony uzdrowisk przed prywatyzacją i radość Janusza …
Autel TPMS Tool