PGNiG Superliga. Łomża Vive Kielce bliskie rekordu w Piotrkowie [ZDJĘCIA]


Strona główna / Łomża Vive Kielce
10.11.2020, 08:57 News Poza boiskiem Bądź na trybunach z Łomża Vive Kielce! Ogłaszamy wielką mobilizację kibiców drużyny Łomża Vive Kielce! Bądź z nami na trybunach Hali Legionów i wspólnie z marką Łomża wspieraj Mistrzów Polski w kolejnych meczach sezonu 2020/21.


Tym razem bez emocji. Łomża Vive gromi rywala
Różnicę klas pomiędzy zespołami widać było tym razem od początku meczu. W pojedynku 9. kolejki PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych drużyna Łomży Vive Kielce rozgromiła na wyjeździe Piotrkowianina 38:24.


PGNiG Superliga. Rekordowa strata PGE VIVE Kielce w tym …
W meczu PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych, Piotrkowianin Piotrków Trybunalski przegrał z PGE VIVE Kielce 35:42. To rekordowa strata bramek mistrzów Polski w tym sezonie PGNiG Superligi.


PGNiG Superliga. W meczu PGE VIVE Kielce – Azoty Puławy …
W rozegranym awansem meczu PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych, PGE VIVE Kielce wygrało z Azotami Puławy. W 51 minucie goście doprowadzili do remisu. 10 bramek dla PGE VIVE zdobył Angel Fernandez.


PGNIG Superliga piłkarzy ręcznych. Prosto z podróży na …
Miał być mecz z Grupą Azoty Tarnów, a był z Energą MKS Kalisz. W pojedynku awansem 8. kolejki PGNiG Superligi piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce wygrali w sobotę w Hali Legionów 32:25. Jak pisaliśmy, z powodu zakażenia koronawirusem nie mógł się odbyć pojedynek z zespołem z Tarnowa …


PGE Vive gromi w Piotrkowie [KOMENTARZE, ZDJĘCIA] | Radio …
W 20 kolejce PGNiG Superligi PGE Vive rozgromiło na wyjeździe Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 43:24 (26:10).


Po „radosnej grze” PGE Vive wygrywa w Piotrkowie [SKRÓT …
W rozegranym awansem pojedynku 13. serii PGNiG Superligi piłkarze ręczni PGE Vive pokonali na wyjeździe Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 42:35 (19:15). Kielczanie pojechali osłabieni brakiem kilku zawodników – Alexa Dujszebajewa, Andreasa Wolffa, Mariusza Jurkiewicza, Julena Aginagalde czy Arkadiusza Moryty.


PGNiG Superliga. Oceniamy piłkarzy ręcznych PGE VIVE
Pgnig Superliga Mężczyzn; PGNiG Superliga. Oceniamy piłkarzy ręcznych PGE VIVE Kielce za mecz w Piotrkowie. Jest dziewiątka, ale jest trójka. Paweł Kotwica 27.11.2019. Zobacz galerię (12 zdjęć) …


PGNiG Superliga Kobiet – Piłka ręczna – Galerie, Zdjęcia
PGNiG Superliga. Przerwa Cezarego Surgiela. 12-09 08:50 Piłka ręczna. PGNiG Superliga. Napięcie w Płocku. Wisła bez marginesu. 11-09 20:26 Piłka ręczna. PGNiG Superliga. Tym razem bez sensacji.


Stal przegrywa w PiotrkowiePGNiG Superliga
Mecz w Piotrkowie Trybunalskim był ostatnim sprawdzianem mielczan przed rozpoczęciem ligi. Podopieczni Dawida Nilssona i Marcina Basiaka nie mogą go na pewno zaliczyć do udanych, a do poprawki pozostaje skuteczność, która w tym meczu bardzo zawodziła. Towarzyski mecz Piotrkowianina ze Stalą / PG …