Netflix kasuje kolejne seriale i powinniście do tego przywyknąć


Netflix kasuje kolejne seriale i powinniście do tego
Netflix wzbudza coraz większe kontrowersje, gdyż serwis kasuje uznane seriale, a przedłuża szrotowe produkcje. Netflix kasuje kolejne seriale i powinniście do tego przywyknąć Popkulturysci.pl


Netflix kasuje seriale. Glow. Nastoletnie łowczynie nagród
Tego już się niestety nie doczekamy, bo z powodu cięć budżetowych i problemów z produkcją, Netflix zdecydował się nie kontynuować serialu. Nie jest to pierwszy przypadek, gdy serwis kasuje swoją produkcję pomimo tego, że ta miała otrzymać kolejny sezon. Tak było z To nie jest OK, który nie doczeka się nowych odcinków.


Netflix kasuje kolejny serial – nie będzie 4. sezonu „GLOW …
Netflix kasuje kolejny serial – nie będzie 4. sezonu „GLOW”. … że kręcenie tego fizycznie intymnego programu z ogromną obsadą jest szczególnie trudne … To tragedia narodowa i …


Dlaczego Netflix kasuje swoje seriale? Sprawdzamy, o co chodzi
Dlaczego Netflix kasuje swoje seriale? Oficjalnym powodem za każdym razem są pieniądze. Włodarze Netfliksa wielokrotnie podkreślali, że decyzję o kasacji podejmują z ciężkim sercem i po dokładnym przeanalizowaniu danych. Danych oglądalności, których – jako platforma streamingowa – nie podają do oficjalnej wiadomości.


Czemu Netflix kasuje seriale? To nie przypadek, to …
Takim serialem na pewno będzie “Stranger Things”, który Netflix produkuje sam, bez udziału zewnętrznego studia, i do którego ma pełne prawa.Oznacza to zarabianie na wszystkim, co jest związane z marką “Stranger Things”, w tym gadżetach, parkach rozrywki etc. Produkowanie własnych seriali i posiadanie do nich pełnych praw to kolejna rzecz, do której Netflix będzie dążyć.


Altered Carbon – Netflix kasuje popularny serial sci-fi …
W tych warunkach doszło do brutalnego morderstwa, a widzowie podążali za detektywem Takeshim Kovacsem, który próbował rozwikłać zagadkę, jednocześnie sam uciekając od szponów śmierci. W dwóch sezonach serialu zobaczyliśmy dwóch aktorów, wcielających się w główną postać. Byli to: Joel Kinnaman i Anthony Mackie.


Netflixseriale anulowane i zakończone. Nie będzie …
Netflix zamawia nowe produkcje i kolejne sezony seriali, ale odbywa się to kosztem innych tytułów. … Spoglądając na oceny serialu nie powinno być to dla nikogo większym zaskoczeniem, ale wokół tytułu utworzyła się grupa fanów, która liczyła na kontynuację historii. … Netflixseriale zakończone. Ozark Season 4 Teaser …


Netflixseriale skasowane i zakończone w 2019 roku …
Kablówka taka jak HBO nigdy nie wpuściłaby serialu z Umą Thurman na antenę, bo już po pilocie dało się stwierdzić, że nic z tego nie będzie. Netflix zainwestował w cały sezon – i na szczęście na tym sezonie nasza przygoda z kolejnym niepotrzebnym młodzieżowym horrorem się skończy. Pełniejsza chata – koniec po pięciu …


Najlepsze seriale 2020. Ranking TOP 10: Netflix, HBO GO i …
Inspiracją do powstania serialu stała się powieść irlandzkiej pisarki, Sally Rooney. 2. ”Gangi Londynu” Kolejnym serialem z 2020 roku, któremu warto poświęcić uwagę, są ”Gangi Londynu”.


Seriale i programy | Oficjalna witryna Netflix
Netflix i inne firmy używają w tej witrynie plików cookie i podobnych technologii do gromadzenia informacji o aktywności użytkownika w trakcie przeglądania, które są wykorzystywane do analizowania użytkowania witryny, personalizowania usług i dostosowania reklam internetowych. Serwis Netflix wspiera zasady Digital Advertising Alliance.
Car Battery Tester