Merzifon’da denetim ekipleri bilgilendirildi


Merzifon’da Denetim Ekipleri Bilgilendirildi
Merzifon’da denetim ekipleri bilgilendirildi. Amasya’nın Merzifon ilçesinde mahalle denetim ekiplerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.


Haberler.com: Merzifon’da Denetim Ekipleri Bilgilendirildi – Amasya
Merzifon’da denetim ekipleri bilgilendirildi. Amasya’nın Merzifon ilçesinde mahalle denetim ekiplerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.


Sabah: Merzifon’da Denetim Ekipleri Bilgilendirildi – Amasya Haberleri
Merzifon’da denetim ekipleri bilgilendirildi. Amasya’nın Merzifon ilçesinde mahalle denetim ekiplerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.İlçe Kaymakamı Gürkan Demirkale…


Üreticilerin Talepleri Değerlendirildi Haberi, Haberleri
İlçe şubelerindeki mevcut sorunlar, üreticilerin talepleri, ilçelerdeki süt toplama ağının denetim ve kontrolü, suni tohumlama çalışmaları İlgili Haberler. Merzifon’da denetim ekipleri bilgilendirildi.


Öğrencilerimizi Bilgilendirdik – T.C. Merzifon Belediyesi
” Yolların ve Kültürlerin Kesiştiği Şehir ” MERZİFON. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Gelir Şefliğimizi ziyaret ederek, Ruhsat ve Denetim konusunda da bilgi almak isteyen öğrencilerimizin…


AKUT 6 Ekibi ve 50 Gönüllüsüyle Giresun’da Yaşanan Sel Sonrası…
Merzifon’da denetim ekipleri bilgilendirildi. İSTANBULHABER. Daha sonra AKUT Ankara, Eskişehir ve Kocaeli ekipleri de çalışmalara katılmak üzere Giresun’a geldi.


Rize’de Tütün Denetim Ekipleri Bilgilendirildi | ÇAYHABER
Rize’de Tütün Denetim Ekipleri, 4207 sayılı yasa hakkında bilgilendirildi. Alemdaroğlu, “Denetim ekipleri mutlaka uygulamalarını güler yüzlü ve topluma kendini tanıtarak yapmalı.


Okul/Kurumlardaki Gıda İşletmeleri İlçe Denetim Ekipleri Tarafından…
…Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü temsilcilerinden oluşan İlçe Denetim Ekipleri kurulacaktır. ve Denetim Uygulama Faaliyeti (ilçe Denetim Ekipleri Tarafından Kullanılacak) İndirmek İçin Tıklayınız.


Merzifon Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri Ramazan Ayı Öncesi…
Merzifon’da Ramazan öncesi fırınlar denetlendi. Zabıta ekipleri ilçe genelinde faaliyet gösteren fırın ve unlu mamuller satışı yapılan işletmelerde gramaj ve hijyen konularında denetimleri yanında…


Çapraz Denetim Ekipleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
…Çapraz Tütün Denetim Ekiplerine 19.09.2018 tarihinde 4207 Sayılı Tütün Ürünlerinin Zararlarının Önlenmesi Hakkında Kanun ve denetimler hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlenmiştir.
Topdon Car Battery Tester