Lübnanda ekonomik kriz nedeniyle 6 hastane hizmete ara verecek


ABD ile AB’den ‘Çin’e Karşı Ortak Diyalog’ Mekanizması – Sputnik…
İki ismin ayrıca, Minsk Grubu kapsamında ilgili tarafların bir an önce bir araya gelmesi ve “dış unsurların” bölgedeki 03:11 Lübnan’da ekonomik kriz nedeniyle 6 hastane hizmete ara verecek.


TRT Haber: Azerbaycan Seri Üretime Geçti: İti Qovan
Lübnan’da ekonomik kriz nedeniyle 6 hastane hizmete ara verecek. 02:56.


Hastane Değil Havalimanı! İstanbul Havalimanı Kovid-19 Test…
İstanbul Havalimanı Kovid-19 test merkezinden 141 bin 811 yolcu hizmet aldı. – takvim. Lübnan da ekonomik kriz nedeniyle 6 hastane hizmete ara verecek. – sputniknews.


Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş Beyin Kanaması Geçirdi
02:54 Lübnan’da ekonomik kriz nedeniyle 6 hastane hizmete ara verecek|. tedavi altına alınan Durmuş’un, sabah saatlerinde beyin kanaması geçirdiği, ambulansla hastaneye getirildiği belirtildi.


İtalya’nın Napoli Kentinde Sokağa Çıkma Yasağı Olaylı Başladı
Lübnan’da ekonomik kriz nedeniyle 6 hastane hizmete ara verecek. gece boyunca sokağa çıkma yasağı uygulayacağı, ayrıca ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 15 gün ara verileceği bildirildi.


Habertürk: Lübnan’da Ekonomik Kriz Nedeniyle Yönetim Protesto…
Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta, ekonomik kriz ve hayat pahalılığı nedeniyle yönetim protesto edildi. ekonomisinin, 1975-1990 yıllarındaki iç savaştan bu yana en büyük krizi yaşadığı ifade ediliyor.


Lübnan’da Ekonomik Kriz Protestoları Sürüyor – Anadolu Ajansı
Lübnan’daki ekonomik krizin etkileri sonucu doların iki günde 4 bin Lübnan lirasından 6 bin liranın üzerine çıkmasının ardından başlayan protestolar, devam ediyor.


Ekonomik Kriz Nedeniyle Aylardır Protestolara Sahne… – onedio.com
Aylardır protesto gösterilerinin düzenlendiği Lübnan’da Başbakan Hassan Diyab, bugün vadesi dolacak 1.2 milyar dolarlık borç ödemesini yapamayacakları…


Hükümetin Kurulamadığı Lübnan’da Ekonomik Krizden Endişe Ediliyor
Lübnan’da ekonomik bir krizin olduğunun inkar edilmediğine vurgu yapılan açıklamada, ancak söz konusu krizin aşılması için her türlü adımın atıldığı kaydedildi. Sitede Ara.


Lübnan’da Ekonomik Kriz Protestosu
Lübnan’da ekonomik kriz protestosu. Güncel. 25 Haziran 2020 Perşembe 09:47. Yerel para birimi Lübnan lirası, Merkez Bankası kuru sabit tutsa da her geçen gün değer kaybediyor.