‘Kuşlarla Yolculuk’ Ramazan ayı boyunca ekranlarda olacak


Akşam: ‘Kuşlarla Yolculuk’ Ramazan Ayı Boyunca Ekranlarda Olacak
…isimli eserinden uyarlanan 29 bölümlük dizi, Ramazan ayı boyunca her gün izleyiciyle buluşacak. “Kuşlarla Yolculuk” dizisinin senaryosu ise, Serdar Özönalan ve Hasan Erimez kaleme alıyor.


Kuşlarla Yolculuk Oyuncuları Konusu ve Kadrosu | Dizi Seti
Trt 1’in yine Ramazan ekranı oldukça dolu. Hazırlıklarına şubat ayında başlanan Kuşlarla Yolculuk dizisini Ramazan ayı boyunca her gün 18:50 de izleyicisi ile buluşturacak.


TRT’den Ramazan’a Özel Kuşlarla Yolculuk Dizisi Oyuncu Kadrosu…
Ekranlara yeni bir uyarlama geliyor. Türkiye’nin kanalı TRT’den Ramazan’a özel Kuşlarla Yolculuk dizisi oyuncu 29 bölümlük dizi Ramazan ayı boyunca her gün saat 18:50’de Trt1’de yayınlanacak.


Kuşlarla Yolculuk Dizisi Ramazan Ayında TRT 1’de!
Kuşlarla Yolculuk adını taşıyan dizi Ramazan ayı boyunca TRT 1 ekranlarında yer alacak. 29 bölüm çekilen dizi kanalın Ramazan ayındaki ağır toplarından biri olacak gibi görünüyor.


Ramazan’da TRT 1’de Her Gün Kuşlarla Yolculuk Yayınlanacak
Ramazan ayı boyunca her gün TRT 1’de ekrana gelecek. Feridüddin Attar’ın “Mantıku’t Tayr” eserinden hazırlanan “Kuşlarla Yolculuk“, ramazan ayı boyunca her gün TRT 1’de yayımlanacak.


TRT1’den Ramazan Ayına Özel Kuşlarla Yolculuk Dizisi Başlıyor!
Ramazan ayı boyunca yayınlanacak olan Kuşlarla Yolculuk dizisi 24 Nisan Cuma günü saat 18.50’de ilk bölümüyle ekranlara geliyor… TRT 1’in Ramazan ayına özel yay.


Kuşlarla Yolculuk Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (TRT1)
Ramazan ayı boyunca yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını Akli Film üstleniyor. Yayınlanan ilk bölümüyle beraber Kuşlarla Yolculuk dizisi oyuncuları netleşecektir.


Milliyet: Ramazanın Yenileri… – Anibal Güleroğlu
24 Nisan Cuma günü saat 18.50’den itibaren Ramazan boyunca her gün ekranda yer alacak olan dizi 29 bölümden oluşmakta. ‘Kuşlarla Yolculuk’ dizisinin her bir bölümünde Mantıku’t-Tayr adlı eserdeki…


TRT 1 Kuşlarla Yolculuk Oyuncuları Gerçek Adları | DiziCenter
Kuşlarla Yolculuk TRT 1’de Ramazan ayı boyunca ekranda olacak. senaryosunu kaleme aldığı, Akli Film imzalı Kuşlarla Yolculuk dizisi “Mantıku’t-Tayr” adlı eserin ekranlara uyarlanmış hali.


TRT Ramazan’da Kuşlarla Yolculuk’u Ekranlara Taşınıyor!
Ramazan Ayı Boyunca Teravih Kabe’de Cemaatsiz Kılınacak. TRT Ramazan ayında Kuşlarla Yolculuk dizisini ekranlara taşıyor. Aslında Ramazan’da Hay Sultan dizisinin yayınlanması…
Car Battery Tester