Kilosu 8 bin TL! Talebe yetişemiyorlar


Hürriyet: Kilosu 8 Bin TL! Talebe Yetişemiyorlar – Son Dakika…
…bilinen ve kilosu 7-8 bin TL olan arı sütüne yoğun ilginin olduğunu, taleplere yetişemediklerini söyledi. Bizde fiyatı 7- 8 bin TL civarında. Toptan satış yaptığımız Arap müşterilerimiz var.


Kilosu 8 Bin Lira: Arı Sütü Talebine Yetişemiyorlar
…yapan Tuncer Çalışkan (55), bağışıklığı güçlendirmesiyle bilinen ve kilosu 7-8 bin TL olan arı sütüne yoğun ilginin olduğunu, taleplere yetişemediklerini söyledi. Bizde fiyatı 7- 8 bin TL civarında.


Kilosu 8 Bin Lira, Taleplere Yetişemiyor – EKONOMİ – Gündemotuzbeş
Sivaslı arıcı Murat Çınar, kilosu 5 bin lira ile 8 bin lira arasında satılan arı sütünde taleplere yetişemiyor. Sivas’ta hiç yok. Arı sütünün kilosu 5 bin lira ile 8 bin lira arasında satışı var.


Kilosu 8 Bin Lira! Arı Sütünde Taleplere Yetişemiyorlar – Internet…
SİVAS’ta arıcılık yapan Murat Çınar kilosu 8 bin liraya satılan arı sütünde taleplere yetişemediklerini belirtti. Arı sütünde taleplere yetişemiyorlar. İhlas Haber Ajansı.


İHA: Kilosu 8 Bin Lira, Taleplere Yetişemiyor
Sivaslı arıcı murat çınar, kilosu 5 bin lira ile 8 bin lira arasında satılan arı sütünde taleplere yetişemiyor. 21:15 8 bin TL’ye aldı bir gün bile kullanamadı! Sıfır aldığı motosikleti böyle çaldılar.


Kilosu 8 Bin Lira, Taleplere Yetişemiyor – Watch Video Online – TV…
Sivaslı arıcı Murat Çınar, kilosu 5 bin lira ile 8 bin lira arasında satılan arı sütünde taleplere yetişemiyor. Sivas’ta hiç yok. Arı sütünün kilosu 5 bin lira ile 8 bin lira arasında satışı var.


Kilosu 8 Bin Liradan Satılan Arı Sütü Talebine Yetişemiyorlar
…40 yıldır arı yetiştiriciliği yapan Tuncer Çalışkan (55), bağışıklığı güçlendirmesiyle bilinen ve kilosu 7-8 bin TL olan arı sütüne yoğun ilginin olduğunu, taleplere yetişemediklerini söyledi.


Kilosu 8 Bin Lira, Taleplere Yetişemiyor
Sivaslı arıcı Murat Çınar, kilosu 5 bin lira ile 8 bin lira arasında satılan arı sütünde taleplere yetişemiyor. Evet bir kg bal 8.000 tl Şahin ile takas olur 1 ay aracı düşünerek tuketirsin. . .


Kilosu 8 Bin Lira, Taleplere Yetişemiyor | tvTürk
Çınar, ürettiği arı sütünün kilosunu 5 bin lira ile 8 bin bin lira arasında satıyor. Talebin çok olduğunu dile getiren Çınar, hedefinin yılda 100 kilogram arı sütü üretmek olduğunu söyledi.


Kilosu 8 Bin Lira, Taleplere Yetişemiyor Videosu
Sivaslı arıcı Murat Çınar, kilosu 5 bin lira ile 8 bin lira arasında satılan arı sütünde taleplere yetişemiyor.