Kemal Kılıçdaroğlu tazminatı nasıl ödeyecek?


Hikmet Genç Soruyor… Kemal Kılıçdaroğlu tazminatı nasıl ödeyecek?
Kemal Kılıçdaroğlu, Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve akrabalarına toplamda 359 bin TL tazminat Hikmet Genç, Kılıçdaroğlu’nun kaybettiği son davadaki tazminatı nasıl ödeyeceğini soruyor.


Sabah: Kılıçdaroğlu, 1 Milyon Liradan Fazla Tazminat Kaybetti – Son…
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yüksek tutardaki bu tazminatı nasıl ödediği konuşulurken Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesi’ne 194 bin TL tazminat ödeyecek.


Tazminat Ödemeye Doymayan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Mal Varlığı
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yine tazminat ödemeye mahkum edildi. Kılıçdaroğlu tazminatı nasıl ödeyecek?


Erdoğan’a Tazminat Ödemeye Mahkum Edilen Kılıçdaroğlu, Parayı…
tazminat ödemeye mahkum edilince sosyal medyada ‘Kılıçdaroğlu bu tazminatı nasıl ödeyecek?’ sorusu Bu arada, Selvi Kılıçdaroğlu’na ait bir pırlanta yüzük de Kemal Kılıçdaroğlu’nun mal varlığı…


Kılıçdaroğlu’nun Tazminatı Nasıl Ödediği Belli Oldu… – Gerçek Gündem
Sonuçlanan 12 davada Kılıçdaroğlu toplam 870 bin TL tazminat ödemeye mahkûm edilmişti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bu soruların yanıtlarını sordum.


Kılıçdaroğlu’na Bir Tazminat Cezası Daha! İşte Mal Varlığı
tazminat ödemeye mahkum edilince sosyal medyada ‘Kılıçdaroğlu bu tazminatı nasıl ödeyecek?’ sorusu Bu arada, Selvi Kılıçdaroğlu’na ait bir pırlanta yüzük de Kemal Kılıçdaroğlu’nun mal varlığı…


Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a Tazminatı Nasıl Ödedi!
Erdoğan’ın açtığı davalar sonucu tazminat ödemeye mahkum edilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun söz konusu paraları villasını satarak ödediği ortaya çıktı.


Kemal Kılıçdaroğlu, Başkan Erdoğan’a Tazminat Ödeyecek
BİZE ULAŞIN. Haberler Gündem Kemal Kılıçdaroğlu, Başkan Erdoğan’a tazminat ödeyecek. Kılıçdaroğlu, Erdoğan ve yakınlarına 190 bin lira tazminat ödemeye mahkum edildi. Anadolu 15.


Kemal Kılıçdaroğlu Tazminat Ödemeye Doymadı – A Haber Son…
Haberler Gündem Haberleri Kemal Kılıçdaroğlu tazminat ödemeye doymadı. Asliye Hukuk Mahkemesi, Kılıçdaroğlu’nun Erdoğan’a 4 bin TL manevi tazminata mahkûm etti.


Hürriyet: Son Dakika… Karar Çıktı! Kılıçdaroğlu Tazminat Ödeyecek
transfer ettiklerini iddia eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 359 bin lira manevi tazminat ödemeye mahkum edildi. Kılıçdaroğlu tazminat ödeyecek… Geri Gündem Son dakika… Karar çıktı!
Launch car diagnostic