KARDEMİR salgın sürecinde ‘dijital’ yatırımlara yöneldi


KARDEMİR Salgın Sürecinde ‘Dijital’ Yatırımlara Yöneldi – Ekonomist
…tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde kesintisiz bir üretim için dijital yatırımlara yöneldi. unvanını alan KARDEMİR, Kovid-19 salgını sürecinde de ülkesine katkı sağlamaya devam etti.


TTB Meclis Başkanı Arslantürk, “Geleceğin Sektörü Tarımda…”
KARDEMİR salgın sürecindedijitalyatırımlara yöneldi. İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’den Miçotakis’in sözlerine… Abdullah Avcı’nın 90 günlük eseri!


Kardemir | Sunumlar, Raporlar Ve Tablolar
Kardemir Bilgi Teknolojileri & Kurumsal İletişim © 2019 Tüm hakları saklıdır. Kardemir Information Technologies & Corporate Communications © 2019 All rights reserved.


Marketlere Yeni Düzenleme Geliyor! Bazı Sebze ve… – SANAL BASIN
Amatör Futbol Kulüpleri Salgın Döneminde Destek Arayışında. KARDEMİR salgın sürecindedijitalyatırımlara yöneldi Ordu Arıcılık Araştırma Enstitüsü bünyesinden 2 bin ton bal ihracatı…


Hürriyet: Koronavirüs Döneminde Dijital Yaşam ve Sonrası – Teknoloji…
Oysa salgın öncesi bu bir ihtiyaç değildi. Covit 19 döneminde dijital yaşam. Karantina döneminde işleri etkilenen pek çok işletme dijital medya, sosyal medya, e-ticaret yöneldi.


Kovid – 19: Salgının Ekonomiye ve Piyasalara Etkileri / Vakıf Yatırım…
Uluslararası Para Fonu da (IMF), salgın sürecinde kısa dönemli dolar likiditesine ihtiyacı olan ülkeler için adım atacağını açıkladı.


Tütüncü: Bütçemizin Üzerinde Gerçekleşmeler… – BorsaGündem.com
>GUBRF: Madene yöneldi. >INTEM: Özel bir durum yok. Türkiye’de iş sürekliği konusunda zaten salgın öncesinde başlamış çalışmalarımız vardı. KARDEMİR’den dijital dönüşüm hamlesi.


Koronavirüs Salgını Sürecinde Dijital Bağımlılık Yüzde 116 Arttı
Dr. Dilci, koronavirüs sürecinde dijital bağımlılıkla ilgili yaptıkları araştırmaların sonuçlarını paylaştı. bağımlıları ya da dijital bağımlılar, sosyal mesafeden dolayı temastan kaçarak dijital temasa yöneldi.


COVID-19 Salgını Sürecinde Kriz Yönetimi Nasıl Olmalı | HRdergi
Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY (Ernst & Young), COVID-19 (Koronavirüs) salgını sürecinde şirketlerin kriz yönetimini etkin bir şekilde gerçekleştirmelerine ve iş sürekliliğini…


Salgın Döneminde İşletmeler Dijital Dönüşüme Yöneldi – Enterprise…
Ana Sayfa. Gündem. Salgın Döneminde İşletmeler Dijital Dönüşüme Yöneldi. sistemleri olduğunu belirten Kanlı, salgın sürecinde bu gerçeğin bir kez daha net bir şekilde ortaya çıktığını kaydetti.


Anadolu Ajansı: KARDEMİR Genel Kurulu Yapıldı
Birçok etken ve salgın nedeniyle çelik sektörünün küçüldüğüne işaret eden Yolbulan, ‘KARDEMİR olarak KARDEMİR de bu dijital değişim sürecini geçtiğimiz yılın ikinci yarısında başlatmıştı.


COVID-19 Salgını Sonrasında Müşteri Deneyimi… | Satınalma Dergisi
Dijital hizmetlerin sağladığı kolaylığa ve esnekliğe alışan tüketiciler salgın sonrasında da bu hizmetlerin devamını hatta daha da fazlasını bekleyecek. Salgın sürecinde gözlemlenen en iyi uygulamalar.


Koronavirüs Salgını Sürecinde Dijital Bağımlılık Yüzde 116 Arttı
Dijital Bağımlılıkla Mücadele Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Tuncay Dilci, yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgını sürecinde yetişkinlerde dijital bağımlılığın yüzde 116 arttığını açıkladı.


KRDMD – Kardemir (D) Hisse Senedi | İş Yatırım
Kardemir (D) Hisse Senedi fiyatları, yorumları ve değişimlerini grafiklerle anlık olarak takip edip, güncel ve geriye dönük verilere ulaşmak için tıklayın!


Pandemi Süreci Şirketleri de Dönüştürdü – Timeturk Haber
Salgın dönemi ekonomik eksende önemli kırılmalara neden olurken şirketler çoklu kanal yatırımlarına yöneldi. Küçük ve orta boy ölçekli firmalar da yarıştan kopmamak için önemli yatırımlara imza atıyor…


Koronavirüs Salgını Sürecinde Dijital Bağımlılık Arttı
Dijital Bağımlılıkla Mücadele Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Tuncay Dilci, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde yetişkinlerde dijital bağımlılığın Gerçek haber, halktan taraf.


‘Kardemir’in Kapasitesi 3 Milyon Tonun Üzerine Çıkacak’ | Fortune…
Kardemir Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kamil Güleç, geri kalan yatırımların tamamlandığında Kardemir’in yıllık üretim kapasitesini 3 milyon tonların üzerine çıkaracağını söyledi.


Salgın Süreci ve Sonrasında Telekom Operatörleri Toplantısı… – Milliyet
Şen, salgın sürecinde dijital dönüşümü hayata geçtiğini ve uydu sektörünün de bu değişime ayak İnsanların alışkanlıkları değiştiği için özellikle televizyon yayınları kişiselleşen teknolojilere yöneldi.


PDF Pandemi Değerlendirme Raporu
İbn-i Sina’nın insandan insana bulaşan bu salgın hastalıklara karşı çözüm önerileri; SİRKE ile temizlik yapın. 47. Pandemi Sürecinde Doğru Bilgi Yönetimi .


Habervitrini.com | KARDEMİR İN TARİHİNDEN GERÇEKLER
Bu kriz, özelleştirme sonrası tesislerini modernize ederek yatırımlara başlayan Kardemir’i yatırımlarını bitiremeden yakaladı. Salgın yılında kartlı harcamalar ilk kez 1 trilyon lirayı geçti.


Salgın Sürecinde Dijital Dönüşümün Önemini Konuştular
Salgın sürecinde dijital dönüşümün öneminden bahseden Entek Otomasyon Dijital Dönüşüm Çözümleri Satış Müdürü Hakan Mete, “Bu tip krizler bize dijital dönüşümün ne kadar önemli ve elzem…


Koronavirüs Salgın Sürecinde Dijital Bağımlılık Daha Çok Arttı
Dr. Dilci, yaptığı açıklamada, koronavirüs sürecinde. gösterme çabası içerisinde olan sosyal medya bağımlıları ya da dijital bağımlılar, sosyal mesafeden dolayı temastan kaçarak dijital temasa yöneldi.


Koronavirüs Salgını Sürecinde Dijital Bağımlılık Arttı
Dijital Bağımlılıkla Mücadele Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Tuncay Dilci, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde yetişkinlerde dijital bağımlılığın yüzde 116 arttığını bildirdi.


Koronavirüs Salgını Sürecinde Dijital Bağımlılık Arttı – Son Dakika
Dijital Bağımlılıkla Mücadele Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Tuncay Dilci, yeni tip koronavirüs Kovid-19 salgını sürecinde yetişkinlerde dijital bağımlılığın yüzde 116 arttığını bildirdi.


Koronavirüs Salgını Sürecinde Dijital Bağımlılık Arttı
Dijital Bağımlılıkla Mücadele Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Tuncay Dilci, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde yetişkinlerde dijital bağımlılığın yüzde 116 arttığını bildirdi.


Koronavirüs Salgını Sürecinde Dijital Bağımlılık Arttı | Yeni Nesil Medya
Kendini hep iyi gösterme çabası içerisinde olan sosyal medya bağımlıları ya da dijital bağımlılar, sosyal mesafeden dolayı temastan kaçarak dijital temasa yöneldi.


Koronavirüs Salgını Sürecinde Dijital Bağımlılık Arttı – Sivas Haberleri
SİVAS (AA) – SERHAT ZAFER – Dijital Bağımlılıkla Mücadele Derneği Genel Başkanı Prof. medya bağımlıları ya da dijital bağımlılar, sosyal mesafeden dolayı temastan kaçarak dijital temasa yöneldi.


Koronavirüs Salgını Sürecinde Dijital Bağımlılık Arttı
08 Mayıs 2020 – Cuma 15:00. Koronavirüs salgını sürecinde dijital bağımlılık arttı. sosyal medya bağımlıları ya da dijital bağımlılar, sosyal mesafeden dolayı temastan kaçarak dijital temasa yöneldi.


Koronavirüs Salgını Sürecinde Dijital Bağımlılık Arttı
Dijital Bağımlılıkla Mücadele Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Tuncay Dilci, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde yetişkinlerde dijital bağımlılığın yüzde 116 arttığını bildirdi.
TPMS Tool