İdlib’de sivillerden tutuklular için eylem


İdlib’de Sivillerden Tutuklular İçin Eylem
…(DHA) – SURİYE’nin İdlib kentinde siviller, Esed rejiminin tutukladığı yakınlarının serbest bırakılması için eylem yaptı. akşam saatlerinde Esed ve destekçilerini protesto edip, tutuklulara özgürlük istedi.


Kirleten Öder İlkesi – Yusuf Akoğul
İdlib’de sivillerden tutuklular için eylem. Muğla’daki cinayetin zanlısı 3 yıl sonra Azerbaycan’da yakalandı. Başkan Çınar’ın koronavirüs testi pozitif çıktı.


İdlib’de Sivilleri Hedef Alan Saldırılara Dikkat Çekmek İçin Başlatılan…
Londra’da, Suriye rejimi ve destekçilerinin bombalarla hedef aldığı İdlib halkıyla dayanışmak ve buradaki katliamı dünyaya duyurmak için açlık grevi yapılıyor. İdlib’de sivilleri hedef alan saldırılara…


18 Ayrı Başkentte İdlib İçin Eylem Düzenlendi | Haksöz Haber
İslam dünyası. Suriye. 18 Ayrı Başkentte İdlib İçin Eylem Düzenlendi. İdlib’de her gün evler, hastaneler ve okullar bombalanıyor. Siviller, kuşatılmış bölgelerde mahsur kalmış durumda.


BM’den İdlib’deki Siviller İçin Koordinat Paylaşımı | HUKUKİ HABER
Tutuklu öğrenciye dayağa 70 bin lira tazminat. Destek Grubu’nun toplantısına katıldığını, toplantıda da İdlib’deki son gelişmelere odaklanıldığını aktardı. – İdlib’de 38 bin 300 sivil yerinden edildi.


İdlib Halkından Türkiye’ye Teşekkür Eylemi
…eylemi İDLİB – İdlib halkı, Türkiye’nin girişimiyle ateşkesin korunması için sağlanan mutabakatın ardından Cuma namazından sonra, Lyon, İdlib, Irak. Bizim çocuklarımız terörist değil. Tutuklular.


İdlib Halkından Türkiye’ye Teşekkür Eylemi – Radyo Ülkü
Gösterilerde İHA mikrofonuna konuşan bir sivil, “Ben kahraman İdlib halkındanım, İdlibliler terörist değildir Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, İdliblilere Tutuklular. Esad terörist, Esad katil” ifadesini kullandı.


ABD’deki Tutuklular Eylemde – Yeni Yaşam Gazetesi
ABD’deki tutuklular eylemde. Perşembe, Ağustos 23, 2018 11:05. eylemi, açlık grevi, iş durdurma gibi bir dizi eylem düzenleyecek. 17 eyalette başlayacak eylemlere 150’ye yakın sivil toplum…


Bdp’den Hasta Tutuklular İçin Eylem – Muş | İhlas Haber Ajansı
17:23 ABD’den İdlib açıklaması! Dışarıda olan bizler, kamuoyu, siyasi iktidar, muhalefet ve sivil BDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan, cezaevlerindeki tutuklular hakkında izlenimlerini anlattı.


İdlib’deki Sivillerin Tahliyesi İçin Koridor – Alevi Gazetesi – Alevinet
İdlib’de kontrol büyük ölçüde El Kaide bağlantılı Heyet Tahrir Şam örgütünde bulunuyor. Hükümet, bölgeden ayrılanlar siviller için barınak, yiyecek ve ilk yardım sağlanacağını bildirdi.
diagnostic code reader