Fatma Şahin, Charlize Theron’a baklava gönderip, kente davet etti


Fatma Şahin, Charlize Theron’a Baklava Gönderip, Kente Davet Etti
Demirören Haber Ajansı. Ünlü aktris Charlize Theron’un, dijital bir platformda Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise ünlü yıldızı sosyal medya üzerinden kente davet etti.


Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, The… – Yeni Akit
Fatma Şahin, The Old Guard filmdeki sahne sonrası Charlize Theron’u kente davet etti. tadı bir dilimle belli olmaz diye düşündük ve kendisine baklava gönderip buraya davet etme kararı aldık.


Akşam: Oscarlı yıldız Charlize Theron’un baklava paylaşımına Fatma
…Başkanı Fatma Şahin, baklava paylaşımı yapan Oscarlı yıldız Charlize Theron’u Gaziantep’e davet etti. için Gaziantep’e davet ediyoruz” paylaşımında bulunarak yıldız oyuncuyu kente davet etti.


Fatma Şahin’den Charlize Theron’aBaklava Daveti” – Son Dakika
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, “The Old Guard” filminde baklava yeme sahnesi bulunan ve Gaziantep baklavasına öven Hollywood yıldızı oyuncu Charlize Theron’u kente davet etti.


Fatma Şahin’den Charlize Theron’a ‘Baklava Daveti’
Fatma Şahin, dünyaca ünlü oyuncu Charlize Theron’a baklava davetinde ve kendisine baklava gönderip buraya davet etme kararı aldık” dedi. yıldızı oyuncu Charlize Theron’u kente davet etti.


Fatma Şahin’den Charlize Theron’a ‘Baklava Daveti’ – Sputnik Türkiye
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, ‘The Old Guard’ filminde baklava yeme sahnesi bulunan ve Gaziantep baklavasını öven Hollywood yıldızı oyuncu Charlize Theron’u kente davet etti.


Fatma Şahin Dünyaca Ünlü Yıldızı Gaziantep’e Davet Etti
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, dünyaca ünlü oskarlı sinema yıldızı Charlize Theron’ı Gaziantep’e davt etti. Şahin, “Öyle bir tane tatmakla baklavanın lezzetine varılmaz, biliyorsunuz.


Charlize Theron: Baklavanın En İyisi Gaziantep’te…
…duydum’ şeklinde baklava paylaşımında bulunan Charlize Theron’u Gaziantep’e davet etti. çıkara yiyen “The Old Guard” filminin Andy’si Charlize Theron, baklava filmi çekilse bu kadar olur dedirtiyor.


Gaziantep, Charlize Theron’u Bekliyor: Baklavanın Tadı Bir Dilimle…
…yıldızı oyuncu Charlize Theron’u şehre davet etti. Fatma Şahin, Twitter’dan yaptığı paylaşımda şu mesajı yazdı olmaz diye düşündük ve kendisine baklava gönderip buraya davet etme kararı aldık.


Fatma şahin’Den charlıze theron’aBaklava daveti”
…Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise Hollywood yıldızı oyuncu Charlize Theron’u kente davet etti. belli olmaz diye düşündük ve kendisine baklava gönderip buraya davet etme kararı aldık.
Bluetooth obd2