AK Parti’li Özkan: ‘Erken evlilik’ sorununu parlamentoda çözmek istiyoruz


AK Parti’li Özkan: ‘Erken Evlilik’ Sorununu Parlamentoda Çözmek
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, erken evlilik konusunun toplumsal yara olduğunu söyleyerek, “Bu erken evlilik sorununu da parlamentonun gündemine getirerek çözmek istiyoruz.


AK Parti’li Özkan: Meclis İç Tüzüğünü Yeni Sisteme Uyarlarsak…
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin 1 yıllık değerlendirmesi sorucunda, Meclis’te uygulanacak konuları DHA’ya değerlendirdi.


EYT Hakkında Skandal Açıklama! AK PArti’li Vekil’den EYT Yorumu…
Ak parti’li özkan. Hatta seçilene kadar Denizli’deki Eyt’li vatandaşa “biz bu sorunu çözeceğiz” diyen Ak Parti vekili, bugün Emeklilikte Yaşa Takılanların sorunlarına “boş iş” diyor.


AK Partili Özkan Kendisini Anlamak İstemeyen CHP’lilere Fransızca…
…yapılan oturumda AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan kendisini anlamayanlara tepki olarak bir de. getirerek, işte, sizin içinde bulunduğunuz Parlamentoda yasama faaliyetine dönüştürüyoruz.


AK Partili Elitaş’tan ‘Erken Evlilik Düzenlemesi’ Açıklaması | STAR
…Ceza Muhakemesi Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Yasa Tasarısı’nda AK Parti milletvekillerince verilen ve erken yaşta evliliklerle ilgili önergeyle ilgili açıklamada bulundu.


İnfaz’dan Önce ‘Erken Yaşta Evlilik’ Sorunu Çözülecek
Hürriyet Gazetesinden Hande Fırat AK Parti’nin infaz düzenlemesi ve erken yaşta evlilik düzenlemeleri hakkında son durumu köşesinde paylaştı. AK Parti, diğer partilerden önerilerini içeren metin istedi.


İHA: Erken Yaşta Evlilik Mağdurlarının Sorununu İlk CHP Gündeme…
Haber Ekspres gazetesinde 30 Aralık 2015 tarihinde yayınlanan haberde Purçu erken yaşta evlilik mağdurlarının sorununu çözmek için yasal düzenleme yapacaklarını açıkladığı ortaya çıktı.


AK Partili Özkan’dan Yeni Döneme İlişkin Çok… – Internet Haber
AK Partili Özkan, yargı paketinde tutukluluk süreleriyle ilgili düzenlemeler de olacağını kaydederek, “Terör ve toplu suçlarda 2 yıldan fazla tutukluluk söz konusu olmayacak.


Erken Yaşta Evlilik Mağdurları Topyekûn Çözüm İstiyor!
Aileler, ‘erken yaşta evlilik’le ilgili yapılacak düzenleme ile geçmişe dönük bütün mağduriyetlerin topyekûn çözüme kavuşturulmasını istiyor! Koronavirüse yakalanan AK Partili taburcu oldu.


AK Partili Özkan, CHP’lilere ‘Oooo’ Dedirtti!
Özkan’ın, “İşte, vatandaşımızın arasında bize gelen talepleri kanun teklifi hâline getirerek, işte, sizin içinde bulunduğunuz Parlamentoda yasama faaliyetine dönüştürüyoruz.